Sony INZONE kulaklıklar satışa sunuldu

Sony, oyunculara özel olarak tasarladığı yeni kablosuz kulaklık modeli INZONE Buds’u Hindistan pazarında satışa sundu. Bu kulaklıklar, oyunseverler için benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. INZONE Buds, kulağa tam oturan bir tasarımla, 8.4 mm’lik sürücüler ve aktif gürültü engelleme özelliği ile dikkat çekiyor. Özellikle düşük gecikme süresi (30ms altı), oyun sırasında ses gecikmesini en aza indiriyor.

Bluetooth Düşük Enerji ve LC3 codec desteği sayesinde, INZONE kulaklıklar, oyun deneyimini zenginleştiren kişiselleştirilmiş mekansal ses desteği sunuyor. Dahili mikrofon ise, 500 milyon ses örneği üzerinde eğitilmiş yapay zeka kullanarak, oyun sırasında diğer oyuncularla iletişimde arka plan gürültülerini filtreliyor.

Sony INZONE kulaklıklar satışa sunuldu

Bu kulaklıklar, müzik kontrolü ve ses seviyesi ayarları için dokunmatik kontrollere sahip. Sony’nin INZONE Hub üzerinden yapılandırılabilen bu özellikler, kullanıcı deneyimini kişiselleştirmeye olanak tanıyor. INZONE gaming kulaklıklarının pil ömrü 12 saat olarak belirtilirken, şarj kutusu ile birlikte bu süre 24 saate kadar çıkabiliyor. USB-C şarj desteği, kulaklıkların modern teknoloji standartlarına uygun olmasını sağlıyor.

Sony INZONE Buds, 17.990 rupi (220$) fiyat etiketiyle 16 Ocak 2024 tarihinden itibaren satışa sunuldu. Kulaklıklar, Sony perakende mağazaları, ShopatSC portalı, Amazon, Flipkart ve diğer e-ticaret platformları üzerinden satışa sunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx