Logo Bakım Anlaşması

Logo Yazılım ile uzun yıllardır süren iş ortaklığımıza, Logo’nun elektronik dönüşüm firması e-Logo da katılmış bulunuyor. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımızda bize verilen özel destek, ihtiyacımız olan her durumda sergilenen çözüm odaklı yaklaşım, bu işbirliğini daha da güçlendiriyor.

LOGO BAKIM ANLAŞMASI

Logo bakım anlaşması, Logo yazılım ürünleriyle karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunda, programda yaptığınız önceki işlemlerin yedeklerinin alınması gibi işlemlerde sizlere yardımcı olabilmemiz için yapılan bir anlaşmadır. Bu anlaşmayla sizlere daha hızlı bir çözüm sunarak işlemlerinizin kolaylaşmasını sağlayabiliriz.

Logo Bakım Anlaşmamıza Neler Dahildir?

Sınırsız telefon desteği
Sınırsız mail desteği
Sınırsız uzak bağlantı desteği
Ayda bir kez yerinde destek
Program sürüm güncellemeleri
Rapor görsel tasarım düzenleme
E dönüşüm sistemi gönderim süreçleri (E-Arşiv/E-defter Gib’e gönderimi)
LOGO DESTEK HİZMETİ

Go 3, Go plus, Start, Tiger plus, Bordro plus gibi logo yazılım ürünleri için destek verilmektedir. Logo destek hizmeti kapsamında Logo yazılım programlarında oluşacak olan sorunlara gün içerisinde müdahale edilmektedir. Destek hizmeti kapsamında sizlerin yaşadığı problemlerin çözümünün yanı sıra, iyileştirme ve geliştirme çalışmaları da yer almaktadır. Herhangi bir yazılım ürününde iyileştirme yapılmasını istediğiniz durumda, ihtiyaçlarınız belirlenmektedir, buna göre de sizlere süre ve maliyet hakkında bilgi verilmektedir. Onay verdiğiniz takdirde çalışmalarınız hızlı bir şekilde gerçekleştirilmek üzere işleme alınmaktadır.

NASIL DESTEK ALABİLİRSİNİZ?

Logo yazılım ürünleri için birkaç yöntem ile konusunda uzman Logo Bayisi Tetraport Teknoloji A.Ş. firmasından destek alabilirsiniz:

Telefon Destek Hizmeti
Logo kullanıcısı olarak yazılım ürünleriyle karşılaşabileceğiniz basit sorunları hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında telefonla destek alabilirsiniz.

Yerinde Destek Hizmeti
Destek hizmeti kapsamına göre belli periyodlarla müşteri ziyaretlerinde bulunmaktayız. Kullanılan ürün ve çalışma ortamının gözden geçirilmesi, gerekli önlemlerin alınması için sizlere tavsiyelerde bulunulması, bir sorun meydana geldiği takdirde ise sistem üzerinde müdahale edilmesi için sizlere şirketinizde destek vererek yardımcı olabiliriz.

Ticket Sistemi Hizmeti
Ticket sistemi, kullanıcılar için teknik destek süresini hızlandıran ve takibini kolaylaştıran yeni bir hizmet sistemidir. Ticket sistemine online destek portalımızdan ulaşabilirsiniz. Oluşturulan tüm taleplerin takibi, online destek portal hesabınızdan yapılır ve isteğe bağlı olarak da talep durumu kullanıcılara otomatik olarak mail olarak gönderilir.

Online Destek Hizmeti
Uzaktan erişim bağlantı yoluyla sizlerin sistemine bağlanarak, anında sorunlarınızı teşhis edebilir ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olabiliriz.

LOGO DESTEK HİZMETLERİ ÇEŞİTLERİ

Logo ERP Programları Destek Hizmetleri
Logo Tiger 3 Enterprise destek hizmetleri.
Logo Tiger 3 destek hizmetleri.
Logo Go 3 destek hizmetleri.
Logo Start destek hizmetleri.
Logo Mali Müşavir destek hizmeti
Logo Tiger Wings destek hizmeti
Logo Tiger Wings Enterprise destek hizmetleri.
Logo J-Platform destek hizmeti destek hizmetleri
Logo E Devlet Uygulamaları Destek (Logo Connect) Hizmetleri:
Logo e defter hizmetleri.
Logo e fatura destek hizmetleri.
Logo e arşiv fatura destek hizmetleri
Logo İnsan Kaynakları (HRM) Destek Hizmetleri:
Logo Bordro Plus destek hizmetleri.
Logo Tiger HR destek hizmetleri.
Logo J-HR destek hizmetleri.
Logo Crm Destek Hizmetleri:
Logo Crm Web destek hizmetleri
Perakende Destek Hizmetleri:
Logo Diva PDS destek hizmetleri.
Logo Diva Service destek hizmetleri.
Logo Diva Shop destek hizmetleri.
Logo Diva Channel destek hizmetleri
İş Analitiği Destek Hizmetleri:
Logo Mind Budget destek hizmetleri.
Logo Mind Insight destek hizmetleri.
Logo Mind Navigator destek hizmetleri.
İş Akışı Destek Hizmetleri:
Logo Flow destek hizmetleri.
Depo Yönetim Sistemleri (WMS) Destek Hizmetleri:

Logo Neon destek hizmetleri.
Logo Ocean destek hizmetleri.
Logo Eğitim Hizmetleri:
Logo ürün ailesinin tüm ürünlerine ait eğitim hizmetler mevcuttur. Buna ek olarak Logo veri tabanı eğitimi de verilebilmektedir.

Related Posts

Tansiyon yükseldi: Kuzey Kore 5 yıl sonra Japonya’yı maksat aldı

2022 ile birlikte balistik füze denemelerini artıran Kuzey Kore’den telaş yaratan bir atak geldi. Bütün dünya Rusya ile Ukrayna ortasındaki …

Mars yörüngesindeki Mangalyaan uydusunun yakıtı bitti

Kasım 2013’te fırlatılan Mangalyaan uydusu Mars’ın yörüngesine girdiği Eylül 2014’ten bu yana Mars’ta kıymetli keşiflere imza attı. Hindistan …

Outdoor giysi eserlerinde şekil seçenekler

Bu eserler olağan giysi eserlerinin bilakis çok daha kaliteli ve hava olaylarına karşı korunak sağlayan içerik taşıyor. Kalın ve tabiat …

Ödünç kramponlarla Galatasaray Kadın Futbol Takımı’nı yendiler

Bir süredir çalışmalarını Kocaeli Edis Spor Kompleksi’nde sürdüren Nijerya U17 Kadın Futbol Milli Takımı ile Galatasaray Kadın Futbol Takımı …

Google gıda dağıtım işine giriyor! [Uçaklarla servis dönemi]

Alphabet gıda dağıtım şirketi olan Wing’in kusursuz bir güvenlik sicili bulunuyor. Ancak dün, şirkete ait otonom insansız hava araçlarından …

Muğla’da yabancı asıllı şahıs yol ortasında meyyit bulundu

Muğla’nın Fethiye ilçesi Ölüdeniz Mahallesi Ovacık mevkiinde iki kişinin yol ortasında hareketsiz yattığını görenler durumu 112 Acil Davet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.